#Ze života mámy: Nový rok, nové starty!

03.01.2020

Tak konečně tu máme nový rok, s čímž přicházejí i nové starty! Je na čase hodit vše zlé z minulého roku pryč a zaměřit se na nové začátky! Nemá cenu ohlížet se zpět, protože nic se nevrátí, můžeme jen doufat, že se vše zlé obrátí a to nové nám zamává na přivítanou. Je tu rok 2020 - vítám tě!


Dáváte si na nový rok předsevzetí? Někdo to odsuzuje a někdo zase lpí na tradicích, že si dávají předsevzetí jen z principu. Já s tím přestala docela nedávno, neboť jsem si vždy předsevzala něco tak velkého, že to prostě nešlo splnit. Od té doby si spíše sepisuji přání a sny, ale jen takové, které věřím, že budu schopná si splnit. 

Vždycky věřím, že s novým obdobím, přijdou lepší a hezčí časy. Že pokud hledáte výmluvu, kdy s něčím začít, je to právě teď. Když chcete začít od začátku, tak na nový rok. Je to pro mě takový přelom od něčeho k něčemu!

I na tento rok jsem si tak nějak vysnila věci, které bych chtěla zrealizovat a doufám, že alespoň ve většině se mi to povede. 

Seznam přání:

  1. Přečíst všechny nepřečtené knihy, co mám v knihovně
  2. Najít si práci, která by mě bavila a naplňovala

  3. Naplánovat letní dovolenou

  4. Aby měla Izoš lehký start ve školce

  5. Abychom byli všichni zdraví 

  6. Abychom začali plánovat nové bydlení

  7. Abych letos zažila něco, co jsem ještě nezažila

Věřím, že tento rok bude v mnoha ohledech přelomový. Už jen to, že Izoš nastoupí do školky a já do práce (i když nevim, nevim). Rozhodně bude o čem psát a kdyby vás zajímalo i něco víc nebo něco jiného, budu moc ráda, když napíšete. Jestli se něco z toho, co jsem si "vysnila" splní nebo ne, to těžko říct. Ale vy budete u toho!

Máte také svoje sny a plány nebo plánujete za pochodu? Já to nikdy moc neřešila, co se stane, stane se, ale od té doby, co máme prcka se tak nějak plánovat prostě musí. Nestěžuji si, protože každý den je dobrodružství, a i když plánujete, můžete být dále spontánní. 

Co vám můžu slíbit je, že se pokusím rozšířit svou tvorbu o více témat #zeživotamámy, dosud jsem psala ve většině případu o Izoš, ale co my, maminky? Nemáme také právo o svou rubriku?!

Co se týče #knižníchtipů, jak můžete vidět v přání č. 1, nebude se jednat jen o nové přírůstky, ale i o starší kousky, které mám v knihovně. Tudíž se můžete opět těšit na rozšířená témata a okruhů.

A jako poslední rubrikou je #fitandfab, ačkoliv ne vždy vařím fit! Jsem jen člověk, a občas prostě ujedu i na nějaké prasárničce, takže sem tam, ji tu můžete najít také. 

Tak jo, vstříc novým začátkům! 

Krásný vstup do nového roku, já jsem už teď zvědavá, co nám přinese!