The lessons they taught me part 2. ♥ / Lekce, které mi Dali část 2. ♥

26.09.2017

The final part of this article is here. So enjoy my honest talking, hope my mistakes will help you in your life and you'll become the strong woman you always wanted to be. Because you can! Why? Because you're woman! So here we go...


The S one

After all, I felt like he was sended by the Universe to me. He makes me feel so brave, so amazing. (I needed to feel like this after all). He cannot believe that, I'm interest in him. Now, I've realized it wasn't love (as I tought). I was just happy with myself so when I met someone who adores me, I just wanted to feel like this for once. I'm really happy (when I look back) he kept his gf and also I'm happy I let go that easy (for the first time). Because of him I'm sure about that, one day there's gonna be "the Right" guy or "Mr. Big" who'll see me as magically perfect (as I'm!). So thank you for making me believe that I'm the special one. 

The C one

Actually the first man, I was playing that "Cat and mouse game" with. He teaches me that, it's actually so easy to come from 0 to 100 in while. (From zero interest to maximum crazy for someone). Actually if you're so disappointed by "them" it's easy to believe their nice words. So don't trust the guy who's just playing the game with you. (You're not stupid, you're woman so you feel it! Don't be blind baby!) The most important lessons he teaches me (even he would never expeced) was: "Don't feel so special when he's telling you some private stuffs about his life or ex" it doesn't mean anything, he just feel comfy with you, that's all! And: 

Never wait for man, he's like a bus. If he'll just pass, there's another one to come.

The A one

I can't find the right words to describe him, but the most important thing he teaches me was that "If you're afraid of something, people will see it." Even if it's not a true but as a Buddha said:

What do you think the most, you become.

Unfortunately he find out and used it against me. But I'm happy for, it was the lesson I needed. It wasn't giving me the right sense till my friend explained me: "How can you be surprised about it? He just said what you're most worried about. Just to teach you to stop thinking about it."

Thank you (all) for making me that person I'm right now! Thank you so much for coming and leaving at the right time. Love you all guys, because at that time, you were what I needed. No pain, no gain!

PS.: the letter means Nationality

 ♥Lucija

   @nobodyslisten
Lekce, které mi dali část 2.

Závěrečná část je konečně tady. Užíjte si tedy mé velice upřímné, osobní vyprávění. Doufám, že se z mých chyb poučíte a, že Vám pomohou stát se lepší a silnější ženou, kterou jste si (zajisté) vždycky přála být.. Máte na to právo! Proč? Protože jste žena! Tak jdeme na to...

Ten  S

Po tom všem jsem si připadala jako by mi ho seslalo samo nebe. Díky němu jsem si připadala tak statečná, tak jedinečná. (Myslím, že po tom všem jsem se tak konečně také potřeobvala cítit). On prostě nechápal proč by o něj holka jako já měla vůbec zájem. Až nedávno mi došlo, že to vlastně nebyla láska (jak jsem si původně myslela). V té době jsem prostě byla jen šťastná sama se sebou a, když jsem pak potkala někoho kdo mě zbožňoval, chtěla jsem si ten pocit (alespoň pro jednou) užít... Jsem vážně šťastná (když se nad tím zpětně zamyslím), že se rozhodl zůstat se svojí holkou a taky jsem šťastná, že mě ten rozchod tak snadno přešel (což u mě není normální). Díky němu jsem si naprosto jistá, že jednou se ten můj "pan Božský" objeví, někdo, kdo mě uvidí tak magicky úžasnou (jakou samozřejmě jsem!). Díky za to, že jsi mě naučil uvěřit tomu, že jsem jedinečná.

Ten C

Upřímně první muž, se kterým jsem kdy hrála tu pomyslnou hru "Na kočku a myš". Naučila jsem se, že je naprosto snadné dostat se v mžiku z 0 na 100. (Z nulového zájmu na stoprocentní posedlost). Vlastně je to docela jednoduché, když jste jimi tak zklamaná jako já pak je kupodivu celkem snadné uvěřit jejich medovým řečem. Poučení zní "Nikdy nevěř muži, který si s Tebou jen hraje!" (Nejsi hloupá, jsi žena! Uvnitř to dobře víš, ale nechceš si to přiznat. TO, že by Tebe nějaký muž vodil za nos..Nebuď už nadále slepá drahoušku!) Nejdůležitější lekci, kterou mě naučil (ačkoliv by ho to podle mě nikdy nenapadlo) bylo: Nemysli si, že jsi vyjímečná, když Ti sděluje nějaké osboní věci ze svého života, či o svojí ex. Vůbec nic to totiž neznamená, říká Ti to jen pro to, že je mu s Tebou příjemně (takže jako s kámošem či dalšíma holkama hm!?) Takže nic víc v tom bohužel není... A taky:

Nikdy neztrácej čas čekáním na muže, jsou jako autobusy. Když Tě minou, přijede prostě další.

Ten A

Stále si nejsem jistá zda mě napadají ta správná slova jak ho popsa, přesto mu vděčím za nejdůležitější lekci ve svém životě. Naučil mě totiž, že když se něčeho bojíš, lidé to později uvidí také. I když to vlastně ani nemusí bý pravda (vidíš to na sobě mnohdy jen ty sama) tak i Buddha kdysi řekl:

Tím nad čím nejvíce přemýšlíme se i stáváme.

Bohužel on tu mojí (paranoidní) slabinu objevil a použil ji proti mě. Ale teď, jsem za to upřímně šťastná, tuhle lekci jsem totiž vážně potřebovala. Stále jsem si nad naším rozchodem lámala hlavu, nechápala jsem jeho pravý význam do doby, než mi to odhalila kamarádka "Nechápu co Tě na tom tak překvapuje? Řekl Ti jako důvod jen to, čeho jsi se celou dobu tak bála! Jen pro to, aby Tě naučil přestat se tím zaobírat. (A měla pravdu)

Díky Vám všem, že jste mi pomohli stát se tím, kým jsem! Děkuji Vám, že jste přišli a odešli v ten pravý čas. Všechny Vás mám ráda, v danou chvíli jste totiž byli tím, co jsem potřeobvala. Bez bolesti není růstu!

 ♥Lucija

@nobodyslisten