Skáknem v únoru na drink?Neblázni vždyť bude sucháč!

23.01.2019

Sucháč neboli suchej únor je každoroční akce, která se snaží změnit naše návyky k alkoholu. (Za hranicí rizikového pití je jen u nás přes 1 000 000 lidí) Já sama ještě donedávna nechápala proč se mnou loni kamarádka nechtěla jít na drink a ke všemu mi ještě řekla: "Neblbni vždyť je suchej únor!" Moje reakce (aby nepoznala, že nevím, která bije) byla asi : "Jo jasný mi to nedošlo." A neřešila jsem... No a pak letos přišla nabídka zapojit se do šíření osvěty. 

(A jelikož nejsem lhostejná ke svýmu okolí, tak jsem začala googlit)

A protože je to na dobrou věc (respektive na několik věcí, který Vám samozřejmě řeknu později) a příjde mi, že to má smysl, rozhodla jsem se, že si to letos taky zkusím... 


Jo JÁ, která neumím říct ne Proseccu a miluju Gin&Tonic. JÁ, která si dám ráda po náročným dni dvojku červenýho. Takže JÁ, jsem se hecla, a řekla si, že to na ten měsíc taky zkusím. (A možná, kdo ví... Budu třeba jako Noid, kterej je "suchej" už celkem slušnou dobu) No a, že to bude zajímavý pro mě samotnou se "měsíc držet" . (O tom žádná :-D ) Upřímně se těším a jsem na sebe zvědavá. Kamarádka mi řekla :  "No a kdo to zjistí když se napiješ?" (smích) No asi nikdo, ale já sama sebe nerada podvádím. Výtežek se letos bude dělit mezi 2 dobročinné projekty Patron a Alkos a taky na chod projektu.


Co krom dobrýho pocitu, že pomáháme někomu a hlavně taky sobě ještě budeme mít?

Jo a taky stylovej merch, tipy na cvičení, rady psychologů, nealko pitíčka no a ten dobrej pocit. (Ten si totiž nekoupíš)


Jestli jsem Vás taky hecla, pojďte do toho se mnou. :) Stačí kliknout SEM , vyplnit registaci a těšit se na únor. O "mém sucháči" Vás budu informovat na svém Instagramu. (Stačí kliknout na můj podpis tady a jste tam.) Držím nám pěsti. A budu ráda i za Vaše postřehy.♥Lucija

@lucijavesela