Simply about happiness ♥ / Prostě o štěstí ♥

19.10.2017

What is happiness? Happiness has different meaning for each of us. But for me it's that blessing moment when I look up to sky, then I am totally sure, everything is ok its way. Take a deep breath, it's easy to find your description of it.

Happiness is... Coming home from work and see my cat waiting for me. I'm so happy when falling asleep with her, she's  hugging my chest and vibrating (simply as happy cats do).

Happiness is each morning I woke up and smile. (Because I know it's a new day and I am alive. My mornings are here to start my day, so when there's a time for breakfast, then I am really happy.

Happiness is when I am at my parent's house, having walk with our dog and spending time with my family. (I am so thankful for them)

Happiness is when I return back to Barcelona and make a walk through Plaza Catalunya and LaRambla to the Barceloneta beach. In Barcelona, there lives half of me.

Happiness is when having coffee or drink with friends. (This is the best therapy you can have)

I'm happy when sitting alone on the terrace reading magazine. I'm happy when it's evening and I'm wrapped in blanked with great book and glass of red wine. I'm happy when walking through Kampa. I'm happy when I'm going alone to the gallery, when traveling when loving...

Your happiness lies upon your thoughts. (So think positive) & Be happy, be thankful, just BE.

♥Lucija

@nobodyslisten


Prostě o štěstí ♥

Co je štěstí? Štěstí má pro každého z nás trochu odlišný význam. Třeba pro mě, je to ten požehnaný pocit kdy se zahledím nahoru na nebe, v ten okamžik je mi naprosto jasné, že je vše v naprostém pořádku, tak jak má být. Z hluboka se nadechněte, je neuvěřitelně snadné najít Váš vlastní pojem štěstí.

Štěstí... pro mě znamená vrátit se domů z práce a najít tam mou kočku, která na mě celý den čekala. Jsem šťastná, když spolu večer usínáme a ona mě objímá kolem krku a při tom si spokojeně vrní. (Tak jak to dělají šťastné kočky)

Štěstí se u mě dostavuje každé ráno, když se probudím s úsměvem na tváři.( protože to znamená, že je nový den a já žiju!) Má rána dělají můj den a proto jsem neskonale šťastná, když mám čas na dobrou snídani.

Štěstí, znamená přijet domů a jít na procházku s naším psem a také čas, strávený s mojí rodinou. (Jsem za ně vážně vděčná)

Štěstí, se u mě dostaví pokaždé, když se vrátím do Barcelony a procházím z Plaza Catalunya skrz LaRambla až na pláž Barceloneta. V Barceloně totiž žije část mě.

Štěstí je, když si dávám kávu či drink s přáteli. (To je podle mě ta nejlepší terapie, kterou si můžeme dopřát)

Šťastná jsem, když sedím sama na terase a čtu si časopis. Šťastná jsem, když se večer zachumlám do deky s dobrou knížkou a skleničkou červeného. Šťastná jsem, když se procházím po Kampě. Šťastná jsem, když jdu sama na výstavu, když cestuji, když miluji....

Vaše štěstí se odvíjí od Vašeho myšlení. (Tak myslete pozitivně!) Buďte šťastní, buťe vděční, prostě buďte!

♥Lucija

@nobodyslisten