Roman Humlíček - seznamte se ♥

30.05.2018


Tentokrát bych Vám v rubrice "Seznamte se" chtěla poprvé představit i nějakého inspirativního muže, a tak mi tedy dovolete seznámit Vás s Romanem Humlíčkem, který stojí za projekty "Džíny na míru" a "Můj oblek na míru", který byl součástí letošního ročníku Life is fashion.


(foto z archívu Life is fashion)


Roman si k módě "přičichnul" už jako malý kluk, když si hrával v krejčovské dílně patřící jeho rodině. V pěti letech ušil své úplně první kalhoty - z novin, ve třinácti letech přišly jeho první džíny no a pak, v sedmnácti letech- první oblek...Díky svému talentu se stal (na šestnáct let) návrhářem České značky Blažek.


"Je to moje práce. Práce, která mě baví." - Roman Humlíček

           

Detail - Džíny na míru  (foto z archívu Life is fashion)

Roman je totiž zastáncem rčení, že "Na detailu záleží" . (A nejen na něm. Je totiž také zastáncem toho, že oblečení má nejen dobře vypadat, ale také řádně sloužit svému nositeli...


Díky své preciznosti si vybudoval stálou klientelu protože: " Když jednou vyzkoušíte skvěle padnoucí džíny, nemůžete už jinak."
Pokud byste se o tomto talentovaném návrháři rádi dozvěděli víc, nebo si rovnou domluvili schůzku na ušití perfektně padnoucích džíny s monogramem, či obleku, navštivte jeho webovou stránku www.romanhumlicek.cz
♥Lucija

@nobodyslisten