Relationships- better to stay alone? / Vztahy- lepší zůstat sám? ♥

14.12.2017

After all not working relationships, after all heartbreaks after all I see around me... I'm thinking if it's not better to stay single.? Because who wants to get hurt (again or over and over again)? Avoiding things that could hurt us is (for me) like dying alive. You can't save yourself from another life lesson...

 When you're alive, you need to learn new things (even if they arise from pain). All things that has happened to you change you for sure, but it also makes you stronger person. I like to say: 

No pain, no gain!


I met a lot of guys, but dated a few (because I'd rather be alone than dating a wrong person). When I get hurt it takes me a long (even it wasn't so serious relationship) to forget, heal wounds and try again. Of course many times I said : "I give up on boys." Better to be alone, I won't let anyone hurt me again but then, then I try it again... (Lucija you're so stupid!Wasn't it already enough for you? Do you need more experiences to try trust a guy and be disappointed again? How many times you cried for a wrong guy?) Yeah, but this mean we are alive! We are trying..

 Humans were made to live in groups. Even there are days I'm so happy as I'm (single af) there are also these "other" days when all I want is to have someone (else) who loves me. Someone who can hug me and just stay all day in bed with me. Someone, who'd be happy to be with me, (even I've my makeup of, bun up and facial mask on) someone who sees my bad, sees me being crazy (being me) and still thinks I'm the best thing of their lives.. 

Omg, woke up Cinderella! No prince charming on white horse is coming for you...


Now, let's take it from the other side. Last days I'm thinking (more than usually) about: Why (the hell) are people getting married? It's because of that stupid paper and same surname? Let me tell you secret... That paper is not gonna change anything, maybe just that, you're Mr and Mrs that's all... Nothing special happens when you get married. (I'm not telling you to not get married, if you want it!) After all I saw in my life I think, people get divorced a lot. (So clever right?) so whats the meaning of it? Why to get married? It's just complicating our lives. If you're "just in" relationship and it sucks, you can say good bye and leave, (and I met a lot men and women that were in not working relationships and stayed because it's easier than leave) but when you're married, you can't "just walk away"...

 Especially when you're having the kids.. How many of them are living in "fake family dream"... Kids are so sensitive, from my opinion is better to get divorced asap when it's not working. When my parents said "good bye" to each other, I felt like big rock finally left from my chest... I was so happy and asked my mom why it took so many years? (Because all I wanted was they're to see them apart.) It was stressing me (a lot) as a little kiddo. (Why are people pretending something and lying me into my face if we know it's just a fairytale?) Mom said she wants to make me "normal childhood" but you know what? Huge mistake! None was happy.

 So when having the kids and thinking "lets stay unhappy and wait until they "grow up" it's a one of the biggest shit you can do.. I'm sorry but let me explain: When you're not happy, you're wasting your life (and we never know when it ends), you're not living your life at full blast. You're living just once, your kids are messed up, because they don't understand this "comedy" but they fell it! 

So again: "Why are people getting married if they're cheating on and getting divorced?" How can someone who once promised to love you forever doesn't matter what, blackmail you with kids or trying to make your life living hell?... I'm clear in this step, I won't get married and a big black dot! I can do the cow pretty well, so I don't  need to let anyone else to do it!


Don't forget, people treat you as you teach them to treat you. Don't let anyone to own your life. It's a treasure! Please make yourself favor, if youre not happy with something, change it. If you have someone else, please talk about it. I'd love to remind you: We're humans! So lets act like humans! My another fav quote to live by is: 

If you're not happy, move, you're not a tree!

 

Life is so expensive thing so we can't live our lives just "surviving". It's wasting! Big, big wasting. Let's be happy people! Let's think about others feelings. How would they feel? (After what we are about to do to them) How will we feel after someone does the same to us?

When you're in relationship and something isn't going right, show your partner you value them. (Before you'll go to the closest corner to cheat.) Please show to your "better half" they mean something to you (because at least they does before, if not you probably never with them), so talk to each other. 

I can understand that, when you're in a long (happy) relationship, you can get bored in bed. You may be thinking to try (IT) with someone else, but please, before you do, think about how your partner will feel, when find out. If you love (or loved) your partner but only thing thats not working is sex, talk about it! I'd rather get clear feed back to handle with, than be cheated. I know "everyone" is cheating, ok thats life, and why not? If you talk about it before and you agree with. Why to not having "just a sex" sometimes with someone else? I can imagine it in this way...

I can't give you advices about relationships. (My longest one were just for a year and I think I was totally blind...) It looks me more than year to get over it.. When I finally start trusting any man again, guess what? I get hurt. I know none is doing something to make you fell good or hurt you, everyone is doing everything just for themselves. We're just another character in their movie called Life. So don't take anything personally! And what does it mean? It means that you're the main character in your own movie so make it the best movie ever!

I feels like I weren't made to be in relationship. I think I'm  that (special) person who will stay alone because is "whole package"... :D And why not?. One of my ex boyfriend said: No Lucy no pain.. I'm saying: No boys no problems. (The funniest at all is that I'm honest to everybody. Im telling them I'm a bad girl, when it comes to the expire line, they finally believe. :D )

 

As we are coming to the end. (End of this post of course! Thanks God right? :D) The only advice I can give you is: 

Be who you are, be yourself, don't pretend anything, they will find out later and it's exhausting. 

I like these kind of "relationships" when you're not really into it. You take it easy because you don't need to amaze anyone. You're just yourself, not expecting anything. So these are my fav! 

I know I'm always repeating this, but I'll do it again (anyway hahaha):

First love yourself! It's all you need!♥Lucija

@nobodyslisten


Po všech těch nefunkčních vztazích, po všech těch zlomených srdcích, po tom všem co vidím kolem sebe.. Přemýšlím nad tím, jestli prostě není lepší zůstat sám?.. Protože kdo z nás chce aby mu bylo ubližováno? (Zas nebo stále znovu a znovu)? Vyhýbání se tomu, co nám může ublížit (je pro mě) jako umírání za živa.. Nemůžeme se chránit před další životní lekcí...


Když jsme na živu, musíme se učit novým věcem. (I když některé přicházejí z bolesti). Všechno co se nám děje nás změní, to je jasný, ale také to z nás udělá silnější osobnost. Ráda říkám:

Bez bolesti není růstu!

Potkala jsem spoustu mužů, ale chodila jen s pár (protože budu radši sama než abych chodila jen tak s někým). Když mi někdo ublíží, trvá mi celkem dlouho (ačkoli to třeba ani nebylo vážný) zapomenout, zahojit rány a zkusit to znova. Samozřejmě, že jsem si už mnohokrát řekla: "S chlapama končím." Lepší bejt sama než aby mi zase někdo ublížil, ale pak, pak to stejně zkusím znova... (Lucy ty jsi taková blbka!  To Ti to ještě nestačilo? Potřebuješ snad víc špatnejch zkušeností s tím, že někomu věříš a on Ti zase ublíží? Kolikrát už jsi brečela pro špatnýho chlapa?) Jo, je to tak, ale přesně tohle znamená, že žijem! Protože to prostě zkoušíme...

Lidi byli stvořeni k životu ve skupinách. Ačkoliv jsem převážně šťastná s tím jak to je (sama), jsou tu pak, ale i dny, kdy jediný co si přeju je mít (ještě někoho) kdo mě bude milovat. Někoho, kdo mě jen tak obejme a stráví se mnou celej den v posteli. Někoho, kdo bude šťastnej, že může bejt se mnou, (i když nejsem namalovaná, mam vlasy v drdolu a na sobě pleťovou masku) někoho kdo zná moje chyby, kdo ví jak šílená někdy umím být, ale i tak si myslí, že jsem to nejlepší co ho v životě potkalo...

Bože můj, prober se Popelko! Žádnej báječnej princ na bílém koni si pro Tebe nepřijede...


Teď se na to všechno pojďme podívat z trochu jiného úhlu. Poslední dobou přemýšlím (víc než obvykle) o tom: Proč se (sakra) lidi vůbec berou? Je to kvůli tomu hloupýmu papíru nebo stejnýmu příjmení? Řeknu vám tajemství... Ten papír Vám život nezmění, změní se možná jen to, že budete Pán a Paní X, toť vše.. Nic převratného se nestane. (Nikomu neberu to, že si chce někoho vzít!) Po tom všem co vidím kolem sebe zjišťuji, že se lidé velmi často rozvádí. (Fakt objev co?) Si říkám k čemu to všechno vlastně je? Proč se lidi vůbec berou, když si tím vlastně jen komplikujou život? Když jste "jen ve vztahu" a stojí to za prd, můžete se zvednout, říct čau a odejít, (potkala jsem spoustu mužů a žen, kteří nebyli ve vztahu šťastní, ale zůstávali v něm, protože to bylo snažší než odejít) ale když jste ženatí, nemůžete prostě " jen tak odejít"...

A hlavně pokud v tom jsou děti.. Kolik z nich vyrůstá v představě "falešného rodinného snu"... Děti jsou hodně citlivé, z mého pohledu je pro ně lepší rozvod, jak jen rychle to jde... Když si moji rodiče řekli (konečně) "sbohem", cítila jsem se, jako by mi spadl velký balvan z hrudníku... Byla jsem šťastná a zeptala se mámy proč to trvalo tak dlouho? ( Protože jediný co jsem v tý době chtěla bylo, aby byli od sebe) Jako dítě mě to hodně stresovalo. ( Proč lidi předstírají to co není a lžou Vám do obličeje, ačkoli všichni víme, že je to jen pohádka?) Máma mi řekla, že chtěla abych měla "normální dětství", ale víte co? Velká chyba! Nikdo nebyl šťastnej.

Takže pokud máte děti a myslíte si, že je lepší trpět, dokud nevyrostou, děláte pravděpodobně jednu z největších chyb svého života.. Omlouvám se, ale dovolte mi to vysvětlit: Když nejste šťastní, plýtváte svým životem (nikdy nevíme kdy se blíží náš konec), nežijeme svůj život naplno. Žijeme jen jednou, Vaše děti jsou zmatené, protože nerozumí téhle "komedii", ale cítí to! 

Takže znovu: "Proč se lidi vůbec berou, když se stejně podvádí a rozvádí?" Jak může někdo kdo Vám jednou slíbil lásku až za hrob, za každé situace najednou vyhrožovat skrz vastní děti nebo se Vám snažit udělat ze života peklo?.. V tomhle mám naprosto jasno, nechci se vdávat a velká tlustá tečka! Krávu ze sebe umím udělat sama, takže to nedovolím ještě někomu dalšímu!


Nezapomínejme na to, že lidé se k nám chovají tak jak jsme je naučili chovat se k nám. Nedovolme někomu ovládat náš život. Náš život je ten největší poklad, který máme! Prosímvás prokažte si laskavost a pokud nejste s něčím spokojení, změňte to! Pokud to není jen o Vás, promluvte si. Ráda bych Vám připomněla: Jsme lidi! Tak se pojďme chovat jako lidi! Mé další oblíbené životní motto zní:


Když nejsi šťastný, pohni se, nejsi přece strom!

Život je drahá věc, nemůžeme žít náš jen život tak, aby jsme ho přežívali. Je to jen plýtvání! Velký, velký plýtvání. Lidi pojďme být šťastní! Pojďme brát v úvahu i pocity druhých. Jak se pak asi budou cítit? (Po tom, co jim uděláme to, co máme v plánu) A jak by jsme se asi cítili mi, kdyby nám tohle udělal někdo jiný?

Když jste ve vztahu a něco nefunguje, ukažte svému partnerovi, že si ho vážíte. (Ještě před tím, než mu za nejbližším rohem zahnete) Prosímvás ukažte své "drahé polovičce", že pro Vás něco znamená (nebo, alespoň předtím znamenala, protože jinak by jste spolu asi nebyli, že) a promluvte si spolu.

Dokážu pochopit, že když jste v dlouhodobém (šťastném) vztahu, může Vás to v posteli začít nudit a vy budete přemýšlet nad tím, zkusit TO s někým jiným,ale prosím Vás ještě před tím, než něco uděláte, zamyslete se nad tím, jak se asi bude cítit Váš partner, až na to dojde. Pokud svého partnera stále milujete (nebo jste ho kdy milovali), a jediná věc která nefunguje je sex, promluvte si o tom na rovinu! Já osobně bych radši dostala přímou zpětnou vazbu, ke které bych se mohla nějak postavit, než aby mě někdo jen tak podváděl. Chápu, že "každej podvádí", fajn i takovej je život, a možná proč ne? Když si o tom společně nejprve promluvíte a nějak se ohledně toho dohodnete. Proč občas nemít "jen sex" s někým dalším? Myslím, že to takhle dovedu představit...

Nemohu Vám dávat rady ohledně vztahů. (Můj nejdelší trval sotva rok a myslím si, že jsem v té době byla asi slepá..) Následně mi trvalo víc jak rok, dostat se z toho... No a když jsem konečně začla zase věřit mužům, hádejte co? Zase mi nějakej ublížil. Vím, že nikdo nejedná tak, aby nás těšil nebo aby nám ubližoval, každej dělá všechno jen kvůli sobě. Jsme jen vedlejší postavou v jejich filmu zvaném Život. Takže si neberme nic osobně! A víte co to znamená? Znamená to to, že my jsme hlavní postavou našeho vlastního filmu, tak z něj udělejme ten nejlepší!

Někdy mi příjde, že jsem nebyla předurčená k životu ve vztahu. Myslím si, že jsem ta (výjimečná) osoba, která zůstane sama protože tak je prostě "kompletní". :D A proč taky ne? Jeden můj ex mi řekl: Žádná Lucy, žádná bolest. A já říkám: Žádní muži, žádný problémy. (Nejvtipnější na tom všem je, že já je varuju předem, říkám jim, že jsem "špatná holka", ale oni na to příjdou až když je konec :D) 

A jak se blížíme ke konci. (Konci tohohle článku samozřejmě! Díky Bohu, že? :D ) Jediná rada, kterou Vám dám je:

Buďte tím, kým jste, buďte sami sebou, na nic si nehrajte, stejně se na to příjde a to je pak vyčerpávající.

Mám ráda " ty vztahy", na kterejch Vám vlastně ani tak nezáleží. Berete je prostě v pohodě protože se nesnažíte nikoho oslňovat. Jste sami sebou, nic neočekáváte. Přesně ty jsou moje oblíbený!


V první řadě miluj sám sebe! To je vše co potřebuješ!♥Lucija

@nobodyslisten