Nivea Urban Skin review / Nivea Urban Skin recenze

05.12.2017

Nivea Urban Skin Detox is a series for young, busy city girl, so I was really excited about. I'm still in one round and my skin is suffering enough. Not enough sleep, fresh air, alcohol, stress (not too much, because I am always happy) and cigarettes (I quit month ago). So I was really, really excited to try this. Since I received this Nivea box, I am using it everyday. But lets make it clear, we are all different and whats suits to me doesn't mean it's gonna be good for others. So lets go...

In  the morning you'll put 1minute mask, it' s also like a peeling. If I can find a time for it, you can too. I don't like peelings because even I am 24 I still have a problems with acne so peeling is not good idea but this one is ok for me. (Really surprised) I have less black dots. (I thought they are gonna be there forever and yes, I tried that magic black mask Pilaten, but for me just wasting of money and no effect)

I don't use micellar water, I use Jarisch water (you can get it in pharmacy it's for problematic skin) so after the mask, I clean myself with this and then I put Nivea urban skin cream. ( It's better to put less or you will wait a lot before you put the makeup) (And I don't really have a time to wait so.. less is more) After all I splash myself by the "amazing" Avene water, to wake me up, it's amazing! and then it's time for makeup.

In the evening I take off my makeup with Manna soap (natural soap) but I do also like products from Alverde (you can by in DM) After I put Nivea urban skin night cream. (and I do put Ricin oil to my eyebrows and to my lashes, it grows better, you can by in pharmacy) and then go to the bed with that feel  I do something for myself.

For me is Urban skin series good choice. I use it daily, it's good for me, even my skin is oily, red with acne problems. but as I said in the beginning what helps to one it's not gone be good for all.  But I can highly recommend it to you.


But you know... The secret is to be simply happy, don't take anything personally & love yourself! That's the basis for happy life and better skin. Enjoy the holidays!


♥Lucija

@nobodyslisten


Nivea Urban Skin Detox je řada pro mladou, aktivní městskou holku, takže jsem na ní byla opravdu moc zvědavá. Jsem neustále v jednom kole a moje pleť tím dost trpí. Málo spánku, čerstvého vzduchu, alkohol, stres (v malé míře, protože já se nestresuju) no a do nedávna ještě cigarety. (Držím se už měsíc!) Takže mě opravdu moc zajímalo jestli mi tahle řada pomůže, no a když jsem dostala od Nivea balíček, byla jsem celá natěšená. Od doby co balíček přišel, jsem produkty používala každý den a ráda bych Vám teď řekla co a jak. Ale ujasněme si jednu věc, každá jsme jiná a co zabere jedné, nemusí vyhovovat druhé. Takže jdeme na to...


Ráno si dáte 1Minute masku, je to i jako peeling. Stíhám to i já, takže to po ránu zvládnete i vy. Já peelingy jako takové nepoužívám, i ve svých 24 mě sem tam sužuje akné a peeling není dobrá věc. Tenhle mi ale kupodivu vyhovuje, navíc mi díky němu viditelně ubylo černých teček, což je za mě naprostá paráda. (Myslela jsem, že tu budou na věky. Jo zkoušela jsem ty zázracný černý masky "Pilaten", ale u mě teda bez výsledku)

Micelárku nepoužívám, ale pleť si čistím Jarischovou vodou (maj v lékárně, je to na problematickou pleť). Takže po masce se klasicky opláchnu a vyčistím tíhle zázrakem. Pak si nanesu ten jejich Nivea Urban Skin denní krém. Doporučuju dát si ho málo, jinak musíte dlouho čekat s makeupem. (A na to fakt nemám čas, tady vážně platí "Míň je víc"). Já na sebe pak ještě nastříkám tu vodu ve spreji od Avene, vždycky mě to po ránu skvěle probere. No a pak už ten makeup.

Večer se odlíčím, teď používám mýdlo od Manna (přírodní), ale to jak kdy, taky mám ráda věci od Alverde. (Maj v DM) Pak pleť zase vyčistím tou vodou a dám si Nivea Urban Skin noční krém. (Ještě si natřu obočí Ricinovým olejem (když jsem nechodila na řasy tak i řasy, líp to po tom roste)) a jdu spát s pocitem, že se o sebe i tak dokážu aspoň trochu starat.

Za mě řada Urban Skin Detox splnila účel. Používám denně, vyhovuje to i mé mastnější, problematický, zarudlý pleti. Ubylo černých teček, moje pleť vypadá svěžejší. Ale jak jsem řekla už v úvodu, je to jako u všeho individuální. Za mě, ale super a ráda Vám tuto řadu doporučím. 


Ale stejně Vám řeknu to tajemství. Chce to bejt prostě "hepy", nic nehrotit a mít se ráda! To je základ ke šťastnýmu životu i lepší pleti. Užíjte si svátky.


♥Lucija

@nobodyslisten