Královnou balení, snadno a rychle

01.07.2020

Zdroj: pinterest.com

Pokud zrovna nejste druhá Monica (seriál Přátelé), která se v balení vyžívá, zajisté oceníte mé skvělé tipy, díky kterým si sbalíte na dovolenou vše potřebné a to během chvilky. Navíc Vám i prozradím co přibalit, abyste byla tohle léto za hvězdu.


Známe to všichni, vysněná dovolená se pomalu blíží, v práci netrpělivě odškrtáváte políčka v kalendáři a v hlavě se Vám rýsuje ta vysněná idylka. Jen vy, čistá a odlehlá pláž, ležíte si v klidu na lehátku a usrkáváte Daiquiri. Stop, střih, a jste zase zpátky v kanceláři. Následující scénář se opakuje až do osudového, posledního dne.


Najednou je večer před odletem, a vy zmateně pobíháte po bytě a přemýšlíte nad tím, jestli jste na něco náhodou nezapomněla. Nejspíš také zvažujete to, zda nejsou ty páté šaty už trochu přes čáru. Jestli jste single a hodláte oslňovat, tak si je do kufru přihoďte, jste-li vdaná, troje budou stačit, manžel to stejně ani nezaregistruje a pro Vás tak nastává ideální situace, pořídit si tam nějaké nové. Jenže balení není bohužel jen o outfitech a limitech v letadle. Máme pro Vás proto praktické seznamy, díky nimž si budete 100% jistá, že jste na nic nezapomněla.


Nejvyšší priorita

 1. Doklady ( občanský průkaz + pas ) - ale každý do jiné tašky, ať máte rezervu

 2. Letenky - bez nich by to prostě nešlo

 3. Peníze ( hotovost + kreditní karta ) - protože nikdy nevíte, ale každé do jiné tašky

 4. Pojištění ( kartička zdravotní pojišťovny + cestovní pojištění )

 5. Řidičský průkaz - pokud máte v plánu řídit

 6. Nabíječka - na mobil či foťák


Pro stylovou hvězdu

 1. Spodní prádlo - do toho Vám mluvit nechceme, ale za nás na každý den čistý pár ať nemusíte přepírat v umyvadle

 2. Plavky - buďte praktická a sbalte si dvoje, ať Vám neprostydne močový měchýř (další si koupíte až tam)

 3. Obuv - sandálky, pohodlné tenisky a pro večerní život i nějaké podpatky ( žabky si pořiďte až na místě )

 4. Svršky - trička, tílka a radši i nějaký šál pro chladnější večery, mikinu pokud se chystáte i sportovat, šaty či overal ( dle počtu dní a Vašeho uvážení )

 5. Spodní díly - sukně, šortky, kalhoty, legíny ( dle toho co máte v plánu dělat a v čem se cítíte nejlépe


Krásná nejen na pláži

 1. Skincare rutina - v cestovním balení ( odličovač, denní a noční krém, spf sérum, tonic)

 2. Opalovací krém

 3. Líčení - protože na párty se ráda upravíte ( záleží na tom, co používáte, za nás asi BB cream, řasenka, bronzer a rudá rtěnka)

 4. Vůně léta - ani na dovolené nezapomeňte na deodorant a parfém pro zvláštní příležitosti


Sbaleno máte, ale co ještě?


Přibalte do kufru oblíbenou knížku, časopis si můžete koupit až na letišti. Před odchodem se ujistěte, že máte všechny spotřebiče vytažené ze zásuvky a, že ta kulma, kterou jste před chvílí použila je též vypnutá. Teď už můžete v klidu zamknout a konečně se naladit na letní vlnu. Přeji Vám příjemnou dovolenou! :)♥ Lucija

@lucijavesela

#dovolena2020 #baleni  #naplaz #kmori #styl #leto #blogerka #leto2020 #cestovniseznam #doma #navikend #czechblogger #naprazdniny #kratasky #prazdniny