Different coffee / Trochu jiný kafe ♥

14.11.2017

(And this is how I feel..)

Last days I'm thinking a lot . ( Which makes me sad and tired. Thinking is so painful!) At first, there was a Czech Blog Awards & I felt so proud to be nominated but well, I didn't make it into the "TOP10". Sometimes when do you feel good in smth you just look around and realize : " OMG there's a plenty people doing the same thing as good as you do and other plenty doing it better! " That's disappointing isn't it?

Another thing I'm thinking about is "All my friends are having someone. " and I'm still single af! "So far so good..." But I'll rather have another Gin & Tonic with my (almost married) friend than dating wrong guy for not being single!

There are 3 worst thing in your life: "Bad coffee, cheap wine and wrong guy."

"But life is too short for drinking bad coffee, cheap wine and dating just someone!"

( Špejle, Prague)

Usually I'm really happy like this bcs "No boys no troubles." ( But it also sucks sometimes. Just sometimes!)

At third what do I think the most ( & it's also all I really want) right now is an successful career. But do you know what? It's not easy to build. (Give that girl Nobel's prize right!?) So when I'm in mood like this "Leave me alone" I'm liking on Instagram cutie babies pics & thinking " Maybe let's be mom? " But when I'm like this the voice in my head tell me: " Listen at 1st you don't have someone to have a baby with , 2nd you don't have your career successfully  build up to take care of you two so wake up crazy and do it right! " 

So even I'm such an positive person who always look for good in others, sometimes I get tired of all these positive vibes, so I get completely depressed about everything... Yep this is not my "cup of coffee" but I'll be ok in a few.

Cheer up! There's always Gin & Tonic!

♥ Lucija

@ nobodyslisten


( Nemám žádný talent. Nic. Byla jsem jen dobře vychovaná být idiot. A takhle nějak se cítím)

Poslední dny hodně přemýšlím. ( Z čehož jsem smutná a unavená. Přemýšlení totiž bolí!) Tak za prvé tu byla Blogerka Roku & já se cítila tak šťastná, že jsem byla nominována, ale fajn, nedostala jsem se do "TOP 10". Někdy když si člověk myslí, že je v něčem dobrej a koukne se okolo, zjistí, že je tu spousta lidí, která je dobrá v tom samém a další spousta, která je mnohem lepší. To je zklamání co?

Další věc nad kterou dost přemýšlím je " Všechny moje kamarádky někoho mají" a já jsem stále sama". "Zatím je, ale vše v pořádku.." Radši si dám další Gin & Tonic se svojí (skoro vdanou) kamarádkou, než abych randila jen tak s někým, abych nebyla "sama"!

V životě jsou 3 nejhorší věci: "Špatný kafe, levný víno a špatnej chlap".

"Jenže život je příliš krátkej na to, aby jsme pili špatný kafe, levný víno a měli jen tak někoho!"

( Špejle, Praha )

Ačkoliv jsem normálně šťastná s tím jak to mám protože "Žádnej chlap, žádný problémy." (Ale někdy je to prostě na prd. Jen někdy!)

No a za třetí, to nad čím přemýšlím úplně nejvíc ( & to co si teď úplně nejvíc přeju) je úspěšná kariéra. Ale víte co? Není to zas až tak jednoduchý. (Dejte tý holce Nobelovku, hm?) Takže když jsem v náladě " Nechte mě samotnou" tak lajkuju na Insta roztomiloučký fotky miminek & pak mě napadne " Co bejt radši máma?" A jak si takhle přemýšlím co by bylo lepší, hlas v mojí hlavě zasáhne: " Tak za 1. nemáš na to chlapa a za 2. nemáš tu kariéru aby ses o Vás dva mohla postarat, tak se prober šílenče a udělej to správně!"

No takže vidíte, že i když jste pozitivně laděnej jedinec, kterej hledá v ostatních jen to dobrý, občas to prostě vyčerpává, a vy jste z toho pozitivismu v totální depce.. Jo, tohle není "můj šálek kávy" , ale já budu za chvíli zase ok.

Hlavu vzhůru! Vždycky je tu Gin & Tonic!

♥ Lucija

@ nobodyslisten