Czech blog awards/ Blogerka roku ♥

02.11.2017

I'm just sitting behind my Mac and still thinking if I should write about this or not... But then I realized to do it, because Czech blog awards is here to support all bloggers to keep doing their job.

We are the creators of our lives. It's all in our hands (& the rest depends of the Universe). But sometimes we need to ask someone for their support, for their help. So today I'd love to ask you for one favor and it's: 


May you help me reach my dream and give me 3 minutes of your time?

My blog journey has started this year, and as all I do I do it with heart. So when I find out I was nominated for CBA in section COSMO Discovery I felt so thankful and blessed . 

So if you like what I do, please give me your support. 

Vote here

When you share goodness it will find its way back to you.


♥Lucija

@nobodyslisten


Právě sedím u svého Macu a přemýšlím nad tím, jestli Vám o tom napsat nebo ne... Ale pak si uvědomím, že to udělám protože Blogerka roku je tu proto, aby podpořila všechy blogery v tom co dělají.

Jsme tvůrci svých životů. Všechno máme ve svých rukou (no a ten zbytek záleží na Vesmíru). Jenže občas je prostě třeba požádat někoho o podporu, o pomoc. No a dnes, bych Vás chtěla i já požádat o jednu laskavost:

Mohli by jste mi pomoci na cestě za mým snem a věnovat mi 3min svého času?

Má blogová cesta začala tento rok, a stejně tak jako všehno ostatní, dělám to od srdce. Když jsem tedy zjistila, že jsem byla nominována v CBA na COSMO OBJEV, cítila jsem se neskutečně vděčná a požehnaná.

Takže pokud tedy máte rádi to, co dělám, dejte mi to najevo.

Volte zde

Když sdílíte dobro, vrátí se Vám zpátky.


♥Lucija

@nobodyslisten