Bělící pásky My white secret - recenze

08.08.2018


Péče o zdravé, krásné zuby a zářivý, bílý úsměv, je posledních pár let velkým trendem . Ze sociálních sítí se na nás smějí "Insta friendly" holky, s perfektním úsměvem... A ruku na srdce, každá chceme zazářit. Jak, ale zjistit, který produkt za to doopravdy stojí? Každý jsme jiný, a co zabere jednomu, nemusí fungovat každému... Tak jakou možnost tedy máme, pokud chceme také "hollywood smile"?Variant je několik, od bělících past, přes bělící fixy,ústní vody, uv bělící sety až po bělící pásky... (Doufám, že jsem na nic nezapomněla :-D ) A ano, i já chci mít zářivé, zdravé, krásné zuby a právě proto, jsem již několik produktů vyzkoušela. Teď naposled 14-ti denní kůru od My White Secret . Bělící pásky, které slibují viditelně zářivý úsměv již za 14 dní...


Pásky jsou bez peroxidu, takže nepožkozují zubní sklovinu a jsou tím pádem vhodné i pro citlivé zuby. (Já kdysi zkoušela pásky s peroxidem, či fixy a z nich mě pak pěkně bolely zuby) Navíc nejsou testované na zvířatech. (Takže jsou vegan friendly)


Použití: Pásky jednoduše nalepíte na vrchní a spodní zuby a pak čekáte 30min. Poté sundáte a důkladně odstraníte zbytky gelu ze zubů... (Po každém bělení se doporučuje následně ještě 30min.  nejíst a nepít)


Jelikož jde o přírodní produkt, nedá se čekat, že po 14-ti dnech, budou zuby bílé jako z reklamy. Pokud patříte k milovníkům kávy, červeného vína či cigaret, pak na viditelný výsledek rovnou zapomeňte. Pokud, ale chcete zuby zbavit zažloutnutí, měla by Vám tato řada pomoci.A co vy? Bělíte si zuby nebo jde toto mimo Vás? 

Ať už máte zuby jako perličky, a nebo ne, smějte se! Život je příliš vzácný na to, abysme se při něm mračili a řešili své nedostatky. Úsměv sluší každému a nic nás nestojí tak se prosím od srdce smějme, a mějme se co možná nejlíp!Ps: Na webu MWS se dozvíte mnohem víc, a najdete tam i další přírodní pomocníky pro zářivější úsměv.♥Lucija

@lucijavesela