#Beauty Regenerace a relaxace s novinkou Gerthérapi od GERnétic

03.07.2019


Novinky od francouzské značky GERnétic vždycky stojí za to, a já mám tu čest, jakožto jejich "ambasadorka půvabu" (z tohohle spojení jsem úplně unešená) představit Vám jejich novinku Gerthérapi, krém, speciálně navržený pro všechny aktivní jedince, kteří vyznávají zdravý, životní styl. Není to jen tak ledajaký krém, tak se mu teď pojďme společně "podívat pod pokličku" ...
O krému Gerthérapi

  • Gerthérapi je regenerační a relaxační krém, speciálně navržený pro aktivní lidi, kteří preferují zdravý životní styl

    Hebký krém, který se bleskurychle vstřebá a zanechá Vaši pokožku vláčnou a hloubkově hydratovanou

    Intenzivně podporuje lymfatickou drenáž, která umožní rychlejší odplavení nežádoucích látek ze svalů (jež se nahromadily při intenzivním cvičení či jiné tělesné námaze)

    Uvolňuje svalové napětí a přináší tak okamžitou úlevu namáhaným a bolavým svalům

    BONUS na konec: Krém obsahuje buněčného trenéra, jehož látky jsou aktivně cíleny na snížení tukové vrstvy (takže vlastně hubneme, tím, že se namažeme - a to je super, že?)

Více o krému zjistíte --- ZDE ---


Pár střípků ze slavnostní prezentace pro tisk a influenceryKrásná, komorní akce, která byla věnována uvedení nového krému Gerthérapi, proběhla v prostorách butiku E.Daniely společně s přehlídkou jejich aktuální kolekce. Hlavní hvězdou byl však sám krém, na jehož počest se sešly vybrané novinářky a influencerky. ( A já jsem moc ráda, že jsem toho mohla být součástí. ) Krém božsky voní, takže okamžitě potěší i Vaše smysly, snadno se roztírá a zanechá Vaši pokožku krásně vláčnou a hydratovanou. ( Doporučují 2 ze 2 "sušenek" z naší domácnosti. ) 
♥Lucija

@lucijavesela