#Beauty Halloween se značkou LUSH

30.10.2019


Ať už patříte k milovníkům Halloweenu či nikoliv, pojďte si zpříjemnit podzimní večer s novinkami z LUSH, které Vám navodí, tu pravou #Hygge atmosféru... Horká vana s vůní dýní, sklenka červeného či oblíbený čaj = recept na dokonalou chvilku jen sama pro sebe... Pojďte se zahalit do vůní tohoto podzimu a hlavně - "pojďte se hýčkat" !Upřímně, osobně Halloween neslavím, není to proto, že "americkej svátek" a už vůbec ne z nějaký averze nebo tak něco. Ale asi hlavně proto, že u nás se to hold neumí slavit. (Na amíky v tomhle nemáme ) Ale podzim a vše co k němu patří mám fakt ráda... Čajíčky a posezení u knížky se zapálenou svíčkou a hlavně s mojí Mácou spokojeně si hovící na mém klíně. Dýňový polívky, horký sprchy po ránu (brrrr - zima!), nahřívání spodního prádla na topení, barevný listí co šustí pod nohama ... A hlavně večerní, horký vany se spoustou pěny nebo s vymazlenou bombou z #lush ... Jooo, tohle vážně můžu ...


Více o scrubu najdete --- ZDE ---


Pumpkin Spice

  • Obvzlášť teď v tomhle počasí, je těžký mít krásný rtíky jež svádí k polibkům, nevím jak vy, ale já je mám večně popraskaný a vysušený, a ačkoliv je celej den mažu pomádou, tak žádná sláva 
  • Na ikonické lip scruby od Lush nic nemá, bleskurychle Vás zbaví "šupinek", rty prokrví a zanechají je hebké (jako dětskou prdelku - smích)
  • No a pro ten nejvíc cozy podzim, tu máme spicy pumpkin limitku, kterou už nebudete chtít dát z ruky 

Teď ještě někoho s kým to vyzkoušet... (Chápej jak úspěšnej je ten scrub ) Takže : " Jednu pusu prosím!" 

Více o koupelové pěně --- ZDE ---


Sparkly Pumpkin

  • Večerní horký koupele by nebyly to "pravé ořechové" bez pořádné hory pěny a ... třpytek!!! No a co teprve s vůní dýní? (Nejlepší kombo!)
  • Kdyby tuhle vymazlenou pěnu znala Popelka, určitě by jednu tuhle "hříšně návykovou" koupel, vyměnila za taneček s princem (já bejt na jejím místě, vůbec bych neváhala, protože "princové jsou na draka" ...)
  • Nic nezažene (nejen) podzimní chmury tak spolehlivě, jako právě voňavá koupel a ehm dvojka ....
  • Když ji "rozdrobíte" na víc částí, spolehlivě Vás potěší alespoň 3x ! 

Ale proč se omezovat? Já bych to tam šoupla hezky celý protože, když už, tak už, žejo!

Více o koupelové bombě --- ZDE ---


Punkin Pumpkin

  • Kdopak by se dýně bál? Já určitě ne, takže dýňe pro velký úspěch ještě po třetí, tentokrát v podobě koupelové bomby
  • Tahle v sobě kromě vůně podzimu snoubí taky skořici a citrusy a ta výsledná vůně je tak boží, že se Vám nebude chtít ani vylézt z vany!
  • Oranžová, horká voda, všude kam se podíváš ... Máca se bála, že bude bez večeře, takže si mě radši do tý koupelny přišla vyzvednou (nic mě neudrží ve vaně tak dlouho, jako tyhle "lushí" vychytávky ...

Díky bohu, že tohle není jenom pro děti a já se tak můžu veřejně přiznat, že si na těhlech roztomilostech "ujíždím!" (Tak a je to venku, ještě unicorní župan a je to!)


Krásný podzim bez depresí! ...♥Lucija

@lucijavesela