21 ♥ ?

10.02.2020


Ruku na srdce, kolikrát už Vás někdo odmítnul? Kolikrát už jste se nešťastně zamilovali? Kolikrát se Vám rozskočilo srdce na milión kousíčků kvůli nešťastný lásce?  Že už ani nevíte? Nedivím se, já to radši ani počítat nechci ... Proč láska tolik bolí a zanechává vrásky? Proč milujeme ty, kteří nás odmítají (a naopak)? A proč 21? Ne, ještě jsem se ze všech těch srdcebolů nezbláznila (ačkoliv si myslím, že mi občas solidně hrabe - smích) a nezačala si myslet, že mi je znova "jednadvacet" ... Pojďme se tomu všemu podívat na zoubek ... Možná uroníte při čtení nějakou tu slzičku, ale zaručuju Vám, že až se díky článku zamyslíte sami nad sebou, neskutečně se Vám uleví a možná se i přistihnete jak se (škodolibě) smějete... (Cizí neštěstí je prej super lék) A já, když mě něco "žere" tak se z toho musím vypsat (a taky vyspat), takže moje další #terapiesdilenim je tu ....Nějakou tu neopětovanou lásku podle mě zažil každej, a kdo říká, že ne, tak si lže sám sobě do kapsy... Odmítnutí bolí, ale bohužel patří k životu, stejně jako zlomený srdce. O tom bych Vám tady mohla vyprávět klidně tejden. Jestli mám v něčem "štěstí" tak zaručeně v tom, nešťastně se "zaláskovat" ... Ono na tom rčení, že :

 Láska je slepá

očividně vážně něco bude... No kolikrát jste viděli sexy kluka s nic moc holkou? A nevěřícně nad tím kroutili hlavou, no? Nebo naopak... (Teď nikoho nesoudím, srdci neporučíš, jen zmiňuju dost známou rovnici) A víte čím to asi bude? No přesně tím! 

Když se totiž zamilujete tak i ta největší "kráva pod sluncem" může vypadat jako "láska Vašeho života" ...

Malej Princ to řekl dobře:

 Správně vidíme jen srdcem

a s tím já naprosto souhlasím. Takže, poznáš až to příjde? Já se bojím, že jsem vůči všem signálům lásky naprosto imunní. :-D To, že po mě někdo kouká se většinou dozvím od někoho kdo je se mnou, protože věčně zasněná Lucija tohle nevidí ... 

Říká se, že jen dětská láska je ta "čistá" protože malý děti viděj srdcem a jejich mozečky jsou ještě nezatěžený všema těma "dospěláckejma problémama" , povrchností a podmínkama ... I já si na tu svoji první velkou dětskou (a bohužel i nenaplněnou) L - Á - S - K- U (víc než dobře) pamatuju, protože počkej si ... 21!

Nevím co ví 6-ti lettý dítě o lásce, ale možná víc než my všichni dohromady. Já v lásku na první pohled (už) nevěřím, ale jednou jsem jí zažila. Vidím to jako by to bylo včera, první den první třídy a malá JÁ sedí v lavici ... Pak příjde ten nejroztomilejší kluk co si dovedete představit. (Můj Malej Princ) 

Kdybyste se mě dneska zeptali, pořád Vám budu schopná říct co měl na sobě. Nevím co se mi tehdy mohlo honit hlavou, ale věděla jsem, že to bude ON. (Mého srdce šampión :-D ) Ale bohužel, jsem to věděla jen JÁ... Ale kdybyste se mě zeptali proč, tak na to Vám odpovědět nedokážu ... 

Můžu Vám říct, že mi to vydrželo nejen celou základku, ale vlastně tak nějak až doteď. (Trapný?) Malej Princ už rozhodně není "malej" , ale pořád tam "TO" něco, co celej život hledám je ... A já, ačkoliv jsem šíleně netrpělivej člověk, jsem vlastně ta největší "čekatelka" na světě, protože vlastně čekám už 21 let! A je to venku. Šílený, co? Když se to řekne takhle nahlas ... 

Jakože nemyslete si, že bych tuhle šíleně dlouho dobu seděla doma na zadku a čekala až se mu "rozsvítí", to fakt ne. Za svejch 27 let jsem si těch nešťastejch lásek prožila víc, ale tahle mě asi bolí nejvíc. 

Prostě takovýto, když vy víte, ale ten druhej to neví. (Že máte bejt spolu, že! - smích) Jenže tohle se bohužel vynutit nedá. Jakože vím, že TO ví, ale vědět nechce ... Ale zase si říkám, že život je příliš krátkej, aby to ten druhej (nedej Bože nikdy) nevěděl.

A tehdy to bylo naposledy co jsem chtěla Prince, pak jsem totiž přešla rovnou na Krále (chápej na starší muže) a taky žádná sláva. (smích) 

Hold muži jsou z Marsu a my z Venuše. (Takže jsou natvrdlí :-D) Některejm by se asi rozsvítilo jen kdybychom je jako Princezna Koloběžka odnesly v koberci k sobě domů (Král jí v tý pohádce řekl ať si odnese to co je jí nejdražší) a pak ho přivázaly k židli jako Štíbrovka v klipu Ztracenýho, dokud by to konečně taky nepochopil. Ale tím Vás určitě nechci k ničemu nabádat... (smích)

Tak se pojďme přestat trápit, ono TO pravý jednou příjde a my pak konečně pochopíme proč nám nikdy nic nevyšlo... A na odlehčení si pusťte - TO se mi líbí - protože to jsem celá JÁ. ( A vy se v tom určitě taky najdete)

Máte taky nějakou, na kterou nemůžete zapomenout?


♥ Lucija

@lucijavesela

#zezivota #naprostouprimne #laska #olasce