BLOG

Read what's new. ♥
 

O značce Revlon, jsem se poprvé dozvěděla při sledování pořadu America's next Topmodel, který jsem před pár lety celkem "žrala"... A proto si dovedete představit, že mi možnost otestovat jejich novinky, udělala radost. Otestovala jsem pro Vás jejich pěnové rtěnky s matným finišem a lehoučký, přesto však super krycí make-up, který zamaskuje i...

Krásný den! Víkend nám klepe na dveře (juchů) a s ním i (snad) krásné počasí. Čas na poslední grilovačku nebo jen příjemné posezení s přáteli. A co dobrého návštěvě přichystat? Co takhle lahodný kakaový koláč? Recept najdete po rozkliknutí.

V dnešním #Beauty okénku Vám představím dva produkty od Medik8, které Vám dopomohou ke krásné pleti ... Trápí Vás pupínky? Nebo "jen" potřebujete vypnout pleť, dodat jí pružnost a mladistvý vzhled? Ať tak či onak, pojďte se inspirovat po jakých produktech sáhnout. Ta nejlepší investice je ta do Vás samotných!

Krásný pátek! Nastal u vás už ten čas, kdy své dítko ráno zasypáváte pusinkami a vodíte ho do školky? Kdy je vlastně ten správný čas, jak se na to připravit (psychicky i prakticky) a čemu se raději vyvarovat? Na to se mrkneme v dnešním článku.

Mary Kay, značka jež vzbuzuje rozporuplné reakce. Někteří ji milují, jiní jen protáčí oči v sloup... Já byla až do nedávna, značkou takřka "nepolíbená" a protože ráda testuji nové věci, nemohla jsem nevyužít šance, udělat si na značku vlastní názor. A jak lépe začít, než s jejich novinkou Botanical Effects?... Pojďme se tomu společně podívat na...

Hezký den! Dnes jsem si pro vás připravila pár receptů, které zvládne každá šikovná ospodyňka, a dokonce u toho nestráví mládí. Tyto recepty zvládnete do 30 minut a určitě si na nich pochutná celá vaše rodina!

Krásný pátek všem! V dnešním článku se maličko zaměříme na tzv. "domácí mluvu". O co, že se to vlastně jedná? To vám hned povím. Jestliže máte doma děti, uvědomujete si včas, jak na něj nebo na své okolí v jeho přítomnosti mluvíte? Dáváte si pozor na jazyk?! Já ne, a pěkně se mi to vymstilo.

Ťuk, ťuk, podzim nám klepe na vrátka a nese s sebou nejen změnu klimatu, ale také bohatou úrodu dýní. Dýně není jen americkým symbolem svátku Halloween, ale především zeleninou, bohatou na vitamín A.
Dnes jsem si pro Vás připravila 3 moje nejoblíbenější recepty, které se pojí s touto oranžovou kráskou.

Krásnou středu ( a v příadě, že to budete číst později i krásný každý další den) moji milí #beautylovers . V dnešním #Beauty okénku se zaměříme na stále oblíbenější, kosmetickou značku Ziaja. Konkrétně na jejich péči o zdravou a svěží dutinu ústní a také si povíme něco o jejich Intenzivní regenerační řadě pro zdravé a krásné vlasy. Tak pojďme na...